Aktualności

Regulaminy

Korowód

Program

Koncerty

Dla zespołów

Goście

Galeria

Kontakt

  

XII Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2014

XI Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2013

X Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2012

IX Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2011

VIII Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2010

VII Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2009

VI Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2008

V Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2007

IV Międzynarodowy Festiwal Muzyki Średniowiecznej

'2006

III Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2005

II Międzynarodowy Festiwal Muzyki Dawnej

'2004

I Międzynarodowy Festiwal Muzyki Dawnej

'2003

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROTOKÓŁ

MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

 

Organizowanego w ramach

 

VIII Międzynarodowego Festiwalu Kultury Dawnej

9 – 11 lipca 2010r.

 

 

            Dnia 17.06.2010r. w Młodzieżowym Domu Kultury „Ratusz” odbyło się rozstrzygnięcie Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Pt. „Bitwa średniowieczna”

Do konkursu zgłoszono 155 prac z: Kaliningradu, Kielc, Świebodzina, Płocka, Tych, Częstochowy, Zamościa, Szczecina, Lublina, Krasnegostawu, Lęborka, Jeleniej Góry, Słupska, Ciechanowca, Łodzi, Żyrardowa, Gorzowa Wielkopolskiego, Izabelina i Malborka. Prace oceniano w kategoriach wiekowych:

 

  1. Przedszkola

  2. Szkoły Podstawowe I – III

  3. Szkoły Podstawowe IV - VI

  4. Gimnazja

  5. Szkoły ponadgimnazjalne

 

Jury w składzie:

 

- Bohdan Paczkowski - (przewodniczący)

- Krystian Wdowiak

- Anna Borowińska

 

przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

 

NAGRODY:

 

Maciej Słabeklat 10 (Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie)

 

Katarzyna Piątkowskalat 15 (Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie)

 

Ewelina Pacześniaklat 16 (Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie)

 

WYRÓŻNIENIA:

 

  1. Żaneta Plewalat 7 (Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie)

  2. Maria Joanna Czajkowska – lat 9 (Centrum Kultury Lublin)

  3. Marcel Kotyl – lat 10 (Młodzieżowy Dom Kultury w Częstochowie)

  4. Michalina Zyga – lat 12 (Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie)

  5. Alicja Kawęcka – lat 13 (Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie)

  6. Kinga Radło – lat 13 (Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie)

  7. Adrianna Gładysz – lat 15 („Drukarnia Wyobraźni” Zamość)

  8. Patrycja Mielewczyk – lat 16 (Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku)

  9. Karol Knap – lat 16 (Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie)

  10. Paulina Korneluk – lat 17 (Osiedlowy Dom Kultury „Okrąglak” Zamość)

 

 

SOBOTA

 

10 LIPCA 2010 ROK

 

Godz. 15:30 - WRĘCZENIE NAGRÓD - (scena deptak ul.

                      Kościuszki, po korowodzie)

 

 Godz. 16:00 - WERNISAŻ PRAC KONKURSU PLASTYCZNEGO

                         "BITWA HISTORYCZNA" Dowolna

                     interpretacja sceny bitewnej z okresu

                     średniowiecza - (MDK "Ratusz")

 

          

powrót do strony głównej

konkursy

Organizatorzy

Partnerzy

Patronaty

Sponsorzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         (c) Copyright Młodzieżowy Dom Kultury "Ratusz" w Malborku                          

 projekt i administracja Anna Szałwińska

Stronę monitoruje stat24